HANIBAL PHOTO SESSION 2

Druga część sesji z Pawłem Andrzejewskim , dajcie znać czy Wam się pooba :)

Każdy z moich znjaomych, rodziny, wie, jak barzo mocno kocham zwierzęta. Nie wyobrażam sobie życia bez nich, staram się pomóc jak mogę i zawsze, absolutnie zawsze chętnie wspieram wszystkie akcje mające poprawić żywot niewinnych istot.

Tym razem biorę udział w nowej inicjatywie Hauasujemy – organizowanej przez akcję Karmimy Psiaki.
Akcja Karmimy Psiaki  to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. Obecnie trwa II edycja akcji, podczas której wspierane są schroniska z całej Polski. Zebrano już ponad 88 000 posiłków, a w akcji wzięło udział ponad 300 000 osób. Inicjatywę wsparło wiele znanych osób, między innymi: Ewa Bem, Joanna Krupa, Martyna Wojciechowska, Doda, czy zespół Myslowitz.
Aby przekazać posiłek, wystarczy wejść na stronę: www.karmimypsiaki.pl i nakarmić psiaka J Każde trzy osoby, które wezmą udział w akcji to kolejny posiłek dla czworonoga ze schroniska. Sam wybierasz, które schronisko wspierasz.
Hau’asujemy to zupełnie nowa inicjatywa organizowana przez Zespół Karmimy Psiaki. Celem organizacji koncertów charytatywnych jest zbiórka środków na pierwsze Ogólnopolskie Centrum Adopcyjne dla Psiaków. Pierwszy koncert odbędzie się 17 listopada w Krakowie, w klubie Kwadrat. Podczas koncertu zagrają:  …… oraz Kasia Sochacka.
W ramach inicjatywy „hauasujemy” organizowany jest konkurs dla blogerów, w którym biorę udział. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej głosów oraz jedna osoba wybrana przez Jury Karmimy Psiaki. Sponsorem nagród takich jak: lot szybowcem/lot motoparalotnią/jazda quadem/ parasailing/skok na bungee/nauka jazdy na nartach/kurs sushi/lekcja nurkowania/sobota pod żaglami na Mazurach (ok 3 do wyboru) jest www.prezentmarzeń.pl.Zapraszam Was gorąco do oddawania głosów tutaj -> KLIK i oczywiście o przyłączenia się o akcji :)